Kurumsal

Günümüzde modern binalar ve evler insanlığın yaşam alanı olma ötesinde konfor, ses düzeni, ısı, estetik, yangın kontrol ihtiyaçlarını da karşılaması kaçınılmazdır. İnşa edilen modern ev ve binalarda yüksek yaşam standartlarının yanı sıra, içinde yaşayan insanların mutlu ve huzurlu yaşam sürmesi olmazsa olmazlardandır.

Yapı kimyasalları inşa süreçlerinin tüm aşamalarında var olmakla birlikte daha nitelikli yaşam alanlarını ortaya çıkarmada önemli rol oynayan kimyasal yapı maddeleridir.

2016 yılından itibaren Erzincan OSB’de faaliyet göstermeye başlayan FİXKİM, sektörde geliştirdiği duruşu ve yenilikçi hizmet anlayışıyla alanında önemli ilerlemeler kat ederek adından söz ettirmeye devam etmektedir.

Fixkim ve Fixser adlarıyla ürünlerini piyasada sergileyen şirketimiz, yapı kimyasalları alanında iç cephe ve dış cephe izolasyon sıvaları, kat arası ve teras izolasyonu gibi özel ürünler yanı sıra 300’den fazla toz grubu ürünleri üretmektedir. Kabul görmüş genel kalite politikalarını titizlikle uygulayan firmamız alanında uzman personeli ve sorunsuz hizmet anlayışıyla müşterilerini memnun etmeye devam ediyor.

ISO 9001, TSE, CE, GOST-R kalite yönetim ve belgelerine sahip olan şirketimiz Erzincan da toplam 7.500 m2 kapalı alanda seri üretime devam ederek kaliteden ödün vermeden yurtiçi ve yurtdışı pazarlarına ürünlerini arz etmektedir.

Fixkim markasıyla sırasıyla Hollanda, Belçika, Suudi Arabistan, İngiltere, Bulgaristan, Malta, Kolombiya, Abhazya, Lübnan, İsrail, Almanya, Fransa, Nijerya, Senegal, Amerika, Somali, Tanzanya, Türkmenistan, Sudan, Irak, Kıbrıs, Rusya, Gürcistan, Azerbaycan, Romanya başta olmak üzere birçok ülkeye ihracat yapmaktadır.

Fixser izolasyon sıvaları ve ürünleri kalite güvencesiyle üretilirken, mantolama işlemlerinde yüksek verimliliğe sahiptir. Bina ömrü kadar geçerli garanti süresi verilen ürünlerimizde memnuniyet garanti edilerek uzun vadede müşterilerimizin hakları korunması temel ilkelerimizden biridir.

Fixkim Ltd Şti. olarak müşteri ve ustalarıyla güçlü işbirliği geliştirirken, ürünlere ilişkin yeni ve akılcı çözümler geliştirmekteyiz. Bunun en önemli göstergesi olan Kamu-Üniversite-Sanayi İşbirliği programı kapsamında deney odaları yapılarak izolasyon sıvası diğer izolasyon ürünleri ile akademik olarak karşılaştırmaktayız.

Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda personelimiz tarafından arge çalışmaları yapılan ürünlerimizin laboratuarlarımızda büyük bir titizlikle kontrolleri yapıldıktan sonra uygulama alanımızda kontrol edilerek müşteriye ulaşan kaliteden emin olmaktayız.

Ayrıca mevcut izolasyon sıvasının diğer ürünlere göre %12-35 arasında daha etkin izolasyon yapmasını sağlarken, hammadde temininden son ürüne kadar üretimde yüksek teknoloji ve iş güvenliğine son derece önem vermekteyiz.

Güvenilirlik ve kalite ilkelerinden vazgeçmeden, müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlarını esas alarak, kendi doğruları çerçevesinde sektörde aranan bir marka olmaya devam eden firmamız, yenilikçi ruhuyla yurtiçi ve yurtdışı pazarındaki yerini güçlendirerek hizmetlerini yüksek kalitede kalıcı olarak sürdürmeye devam edecektir.

TOP